סיורים לנכים ובעלי מוגבלויות

בעולמנו המודרני המודעות לצרכים של המטייל המוגבל הן בשל נכות או סיבה אחרת המגבילה אותו בתנועה הולכת וגדלה ואתה גם ההנגשה במרבית אתרי התיירות המודרניים .

בבואנו לתכנן טיול לבעלי נכויות ומוגבלויות על כסאות גלגלים יש להיערך בשונה מהערכות לטיול רגיל ולשנות לגמרי את דפוסי החשיבה בהמון היבטים מה שנראה ברור ומובן מאיליו בטיול רגיל איננו מובן מאליו בארגון של טיולי נכים ,ראשית בחדרי המלון המונגשים ובעלי אמצעים כגון רוחב השירותים ידיות אחיזה ועוד המיועדים לנכים .

שנית שרותי ההסעה מחייבים רכבים המיועדים ובעלי אישורים להסעה של נכים על כיסאות גלגלים או כאלה שיכולים לרדת מהכיסא ולהתיישב במושב רגיל כמובן במגבלות החוק דהיינו מספר מוגבל של כסאות לאוטובוס אחד כולל מלווים לסיוע.

הנגשה באתרי התיירות לדעת מראש אילו אתרים מונגשים ואילו לא ,שלא לגרום לאי נעימות למטייל.

שירותים ציבוריים לאורך מסלול הטיול המותאמים לנכים ומונגשים או פתרונות אחרים לטובת הנושא.

חברת פולין טורס הינה חברת נסיעות פולנית מה שנקרא (POLISH TOUR OPERATOR) בבעלות של אבי הרבין מדריך טיולים ישראלי בכיר בעל שנות ניסיון רבות בענף הנסיעות בישראל וחי משנת 2007 בוורשה פולין .ולהבדיל מנותני שירותים מקומיים פולנים אנחנו חברה כותבת מדברת ונושמת עברית אנגלית ופולנית כך שהיתרון שלנו עצום. אתנו ניתן לתקשר בגובה העניים .

לחברתנו פולין טורס ניסיון בארגון ובהוצאה לפועל של סיורי נכים בפולין לנו יש את  הידע הנחוץ והכרחי לביצוע של טיול בעברית בצורה הטובה ביותר .לחברה הסכמים עם בתי מלון בעלי חדרים לנכים ומונגשים ,הסכמים עם חברות היסעים המחזיקות ומתפעלות מיניבוסים או אוטובוסים מונגשים לנכים על כסאות גלגלים. וכמו כן ידע לגבי רמת המונגשות של האתרים השונים. והחשוב ביותר הידע והניסיון של מדריכי החברה בראשותו של אבי הרבין בהובלת טיולי נכים.

גם לחברות המארגנות מסעות לשומרי מסורת או דתיים .

אתנו ניתן להתכתב בעברית ולשוחח בטלפון בכל נושא שעולה על דעתכם 24\7

   072-2713600  ללחוץ 1 לאבי. אתנו תרגישו בבית .

 

סיורים בפולין בהתאמה אישית

אנו מדריכים את הטיולים בעברית בכל רחבי פולין עם רחבים פרטיים או רכב המותאם לגודל הקבוצה המטיילת פירוט המסלולים לבודדים יפורט באתר ביתר פירוט

טיולי שורשים בפולין

ליווי של משפחות ברחבי פולין על מנת לאתר ולבקר במקומות מהם הגיע המשפחה לפני מלחמת העולם השנייה או לאחריה. אנו עוזרים באיתור מסמכים כמו תעודות לידה או פטירה.

ארגון סיורים לנכים

החברה מתמחה בארגון ליווי והוצאה לפועל של סיורי נכים ברחבי פולין ותשמח לשתף פעולה עם כל ארגון המחפש שותף לתפעול של טיולי נכים או אנשים עם מוגבלויות.

ארגון ימי כיף וגיבוש

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של ימי כיף מגדריים כגון ימי אישה ,ימי גבר, מסיבות רווקים או  מסיבות רווקות וכו בכל ערי פולין

ארגון סמינרים לימודיים

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של סימנריים לימודיים והשתלמויות מקצועיות בפולין  לארגונים כגון בתי חולים ,עיריות, רופאים אחיות , עורכי דין וכ"ו.

ארגון מסעות שואה לפולין

אנו מצעים ארגון,ליווי והוצאה לפועל של מסעות שואה באתרים שונים בפולין. אנו משרתים את החברות וארגונים גדולים מישראל ומהתפוצות ארה"ב ,דרום אמריקה וכו כולל מפגשים עם חסידי אומות עולם וכניסה לכל האתרים.

ארגון טיולי תמריץ לפולין

טיולי תמריץ זה סוג הצ'ופרים האיכותיים ביותר שהחברה יכולה לארגן לצווה העובדים שלה. אנו מתמחים בארגון ושיתוף פעולה עם מארגני סיורי תמריץ בכל רחבי פולין המשלבים מגוון פעילויות רחב לגיבוש קבוצתי .

טיולים מאורגנים

חברתנו מתמחה בארגון ולווי טיולי קבוצות היוצאות למסעות וסיורים בפולין. השירותים שלנו כוללים מתן שרותי מלונאות ,היסעים, מסעדות ,כניסה לאתרי תיירות ,מלווים מקומיים לכל משרדי הנסיעות המארגנים טיולים מאורגנים לפולין מישראל – חברת פולין טורס משמשת כספק מקומי לכל שירותי הקרקע בפולין .

סיורים מודרכים בפולין

חברתנו מתמכה במתן שירותי הדרכה לארגונים ותיירים בודדים שבאים לבקר את פולין. בפולין טורס אנו עובדים עם מיטב המדריכים – דוברי עברית המתגוררים בפולין,