ארגון טיולי שורשים

ערב מלחמת העולם השנייה מנה הישוב היהודי בפולין כ 3.5 מיליון אנשים אשר התפזרו על פני כל המדינה בישובים קטנים בערים הגדולות ובכפרים הרבים בחלקם היוו 10 עד 15% מתושבי המקום ובחלק מהמקומות עד 70% ויותר מכלל האוכלוסייה במקום .הם היו מעורבים בכל תחום מהחיים בפולין ולמעשה היו פולנים לכל עניין בעלי אזרחות פולנית בעלי דת יהודית .

בסוף מלחמת העולם המעט שנותרו התפזרו ברחבי העולם בין אם עלו לישראל ארה"ב דרום ומרכז אמריקה וחלקם ניסה לחזור לעיר או כפר הולדתם בפולין אולם בשנות החמישים גם המעטים שנשארו בפולין מתוך אמונה שזו מולדתם בשל התחושות האנטישמיות של הציבור המקומי והרדיפה שלהם רובם הגדול עזב את פולין לצמיתות .

עם פתיחתה של פולין למערב והפיכתה לדמוקרטיה ב1989 והצטרפותה של פולין לאיחוד האירופי בשנת 2005 חלה התפתחות מדהימה במדינה והתייר הישראלי בשנים האחרונות החל לפקוד את המדינה במספרים הולכים וגדלים. חלק מהתיירים המגיעים לפולין מגיעים על מנת להתחקות אחר מסמכים תעודות בתי עלמין שבהם קבורים קרובי משפחה סבתא סבא רבא וכו בתי ספר בהם למדו שכונות בהם שיחקו ועוד הרבה זיכרונות כאלה ואחרים מפולין של לפני ואחרי המלחמה.

חברת פולין טורס הינה חברת נסיעות פולנית מה שנקרא (POLISH TOUR OPERATOR) בבעלות של אבי הרבין מדריך טיולים ישראלי בכיר בעל שנות ניסיון רבות בענף הנסיעות בישראל וחי משנת 2007 בוורשה פולין .להבדיל מנותני שירותים מקומיים פולנים אנחנו חברה כותבת מדברת ונושמת עברית אנגלית ופולנית כך שהיתרון שלנו עצום מעצם היותנו חברת תיירות פולנית בניהול ובבעלות של ישראלי יהודי החי בפולין ולאור העובדה שעל אדמת פולין התחולל האסון הגדול ביותר בהיסטוריה של העם היהודי בעת החדשה חברת פולין טורס שמה לה מתוך שליחות ללמד ולסייע לגורמי התיירות השונים בראיה ישראלית ועל פי צרכי התייר הישראלי ועם כל הרגישות לנושא כבן למשפחה שאיבדה למעלה מ60 מבני המשפחה  מקהילת סלונקי במחנה ההשמדה אושויץ .

אנו בחברת פולין טורס בעלי ניסיון רב בטיול עם משפחות או קבוצות המבקשות לבקר במקומות הקשורים בעברם המשפחתי לפני או אחרי המלחמה כמו כן אנו מנוסים ויודעים לסייע באיתור מסמכים השייכים לבני המשפחה בהנחה שהם נמצאים בארכיון של אותו מקום לפי החוק הפולני מסמכים נשמרים כ 100 שנים במקום ההוצאה עד שמועברים לארכיון מרכזי באחת מהערים הגדולות שירות  הליווי  ניתן על ידי מדריכי החברה בעברית או אנגלית .

 

אתנו ניתן להתכתב בעברית ולשוחח בטלפון בכל נושא שעולה על דעתכם 24\7  072-2713600  ללחוץ 1 לאבי. אתנו תרגישו בבית .

 

סיורים בפולין בהתאמה אישית

אנו מדריכים את הטיולים בעברית בכל רחבי פולין עם רחבים פרטיים או רכב המותאם לגודל הקבוצה המטיילת פירוט המסלולים לבודדים יפורט באתר ביתר פירוט

טיולי שורשים בפולין

ליווי של משפחות ברחבי פולין על מנת לאתר ולבקר במקומות מהם הגיע המשפחה לפני מלחמת העולם השנייה או לאחריה. אנו עוזרים באיתור מסמכים כמו תעודות לידה או פטירה.

ארגון סיורים לנכים

החברה מתמחה בארגון ליווי והוצאה לפועל של סיורי נכים ברחבי פולין ותשמח לשתף פעולה עם כל ארגון המחפש שותף לתפעול של טיולי נכים או אנשים עם מוגבלויות.

ארגון ימי כיף וגיבוש

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של ימי כיף מגדריים כגון ימי אישה ,ימי גבר, מסיבות רווקים או  מסיבות רווקות וכו בכל ערי פולין

ארגון סמינרים לימודיים

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של סימנריים לימודיים והשתלמויות מקצועיות בפולין  לארגונים כגון בתי חולים ,עיריות, רופאים אחיות , עורכי דין וכ"ו.

ארגון מסעות שואה לפולין

אנו מצעים ארגון,ליווי והוצאה לפועל של מסעות שואה באתרים שונים בפולין. אנו משרתים את החברות וארגונים גדולים מישראל ומהתפוצות ארה"ב ,דרום אמריקה וכו כולל מפגשים עם חסידי אומות עולם וכניסה לכל האתרים.

ארגון טיולי תמריץ לפולין

טיולי תמריץ זה סוג הצ'ופרים האיכותיים ביותר שהחברה יכולה לארגן לצווה העובדים שלה. אנו מתמחים בארגון ושיתוף פעולה עם מארגני סיורי תמריץ בכל רחבי פולין המשלבים מגוון פעילויות רחב לגיבוש קבוצתי .

טיולים מאורגנים

חברתנו מתמחה בארגון ולווי טיולי קבוצות היוצאות למסעות וסיורים בפולין. השירותים שלנו כוללים מתן שרותי מלונאות ,היסעים, מסעדות ,כניסה לאתרי תיירות ,מלווים מקומיים לכל משרדי הנסיעות המארגנים טיולים מאורגנים לפולין מישראל – חברת פולין טורס משמשת כספק מקומי לכל שירותי הקרקע בפולין .

סיורים מודרכים בפולין

חברתנו מתמכה במתן שירותי הדרכה לארגונים ותיירים בודדים שבאים לבקר את פולין. בפולין טורס אנו עובדים עם מיטב המדריכים – דוברי עברית המתגוררים בפולין,

polin-tours.com

 

אתר של חברת "פולין-טורס" – ספקית שירותי התיירות בפולין לסוכנים,חברות וארגונים .

אירגון טיולים ומסעות

Booking.com