ארגון מסעות שואה בפולין

חברת פולין טורס הינה חברת נסיעות פולנית מה שנקרא (POLISH TOUR OPERATOR) בבעלות של אבי הרבין מדריך טיולים ישראלי בכיר בעל שנות ניסיון רבות בענף הנסיעות בישראל וחי משנת 2007 בוורשה פולין .להבדיל מנותני שירותים מקומיים פולנים אנחנו חברה כותבת מדברת ונושמת עברית אנגלית ופולנית כך שהיתרון שלנו עצום. אתנו ניתן לתקשר בגובה העניים .

מעצם היותנו חברת תיירות פולנית בניהול ובבעלות של ישראלי יהודי החי בפולין ולאור העובדה שעל אדמת פולין התחולל האסון הגדול ביותר בהיסטוריה של העם היהודי בעת החדשה חברת פולין טורס שמה לה מתוך שליחות ללמד ולסייע לגורמי התיירות השונים בראיה ישראלית ועל פי צרכי התייר הישראלי ועם כל הרגישות לנושא כבן למשפחה שאיבדה למעלה מ60 מבני המשפחה  מקהילת סלונקי במחנה ההשמדה אושויץ .לתכנן לארגן ולהוציא לפועל מסעות שואה של חברות ,מפעלים ועדי עובדים, בתי ספר, וארגונים שונים .בצורה הטובה ביותר והמותאמת ביותר לציבור הישראלי.

הפעילות כוללת בדרך כלל בתי מלון ברמה גבוהה ,תאום של מסעדות או כל אמצעי הסעדה אחרים כגון ארוחות ארוזות כשרות או פרווה ,חברות היסעים ברמה גבוהה, תאום טכסים במקומות המתבקשים, ביקור בכל האתרים והמחנות השונים טרבלינקה מיידנק אושויץ ועוד כולל ליווי בעברית או באנגלית של נציג החברה שמסייע למדריך הראשי של המסע בכל הקשור למנהלות המסע .כמו כן באפשרותנו לספק מאבטח  במידת הצורך.

אנו בחברת פולין טורס נותנים שרותי הדרכה וליווי  בעברית או אנגלית  גם לקבוצות קטנות יותר ולמשפחות המבקשות לבקר בערים שמהם הגיע המשפחה או בבתי העלמין שם קבורים יקיריהם

לנו מדריכי החברה נסיון רב באיתור תעודות או מסמכים של משפחות שנולדו בפולין .

חברת פולין טורס שמחה לסייע למארגני התיירות השונים להתמודד במכרזים השונים בצורה טובה ומקצועית מתוך ראייה של חובתנו כיהודים ללמד ולהזכיר את שארע פה על אדמת פולין.

חברת פולין טורס מספקת את שרותיה בצורה אמינה מדויקת ומקצועית בשאיפה לאפס תקלות גם לחברות המארגנות מסעות  לשומרי מסורת או דתיים .

אתנו ניתן להתכתב בעברית ולשוחח בטלפון בכל נושא שעולה על דעתכם 24\7

  072-2713600  ללחוץ 1 לאבי. אתנו תרגישו בבית .

 

סיורים בפולין בהתאמה אישית

אנו מדריכים את הטיולים בעברית בכל רחבי פולין עם רחבים פרטיים או רכב המותאם לגודל הקבוצה המטיילת פירוט המסלולים לבודדים יפורט באתר ביתר פירוט

טיולי שורשים בפולין

ליווי של משפחות ברחבי פולין על מנת לאתר ולבקר במקומות מהם הגיע המשפחה לפני מלחמת העולם השנייה או לאחריה. אנו עוזרים באיתור מסמכים כמו תעודות לידה או פטירה.

ארגון סיורים לנכים

החברה מתמחה בארגון ליווי והוצאה לפועל של סיורי נכים ברחבי פולין ותשמח לשתף פעולה עם כל ארגון המחפש שותף לתפעול של טיולי נכים או אנשים עם מוגבלויות.

ארגון ימי כיף וגיבוש

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של ימי כיף מגדריים כגון ימי אישה ,ימי גבר, מסיבות רווקים או  מסיבות רווקות וכו בכל ערי פולין

ארגון סמינרים לימודיים

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של סימנריים לימודיים והשתלמויות מקצועיות בפולין  לארגונים כגון בתי חולים ,עיריות, רופאים אחיות , עורכי דין וכ"ו.

ארגון מסעות שואה לפולין

אנו מצעים ארגון,ליווי והוצאה לפועל של מסעות שואה באתרים שונים בפולין. אנו משרתים את החברות וארגונים גדולים מישראל ומהתפוצות ארה"ב ,דרום אמריקה וכו כולל מפגשים עם חסידי אומות עולם וכניסה לכל האתרים.

ארגון טיולי תמריץ לפולין

טיולי תמריץ זה סוג הצ'ופרים האיכותיים ביותר שהחברה יכולה לארגן לצווה העובדים שלה. אנו מתמחים בארגון ושיתוף פעולה עם מארגני סיורי תמריץ בכל רחבי פולין המשלבים מגוון פעילויות רחב לגיבוש קבוצתי .

טיולים מאורגנים

חברתנו מתמחה בארגון ולווי טיולי קבוצות היוצאות למסעות וסיורים בפולין. השירותים שלנו כוללים מתן שרותי מלונאות ,היסעים, מסעדות ,כניסה לאתרי תיירות ,מלווים מקומיים לכל משרדי הנסיעות המארגנים טיולים מאורגנים לפולין מישראל – חברת פולין טורס משמשת כספק מקומי לכל שירותי הקרקע בפולין .

סיורים מודרכים בפולין

חברתנו מתמכה במתן שירותי הדרכה לארגונים ותיירים בודדים שבאים לבקר את פולין. בפולין טורס אנו עובדים עם מיטב המדריכים – דוברי עברית המתגוררים בפולין,

Booking.com