השכרת הרכב בפולין

אנחנו בחברת "פולין טורס" מקדישים חשיבות עליונה לנוחות ובטיחות של לקוחותנו. זה גם הסיבה שבחרנו עבורכם את ההצעות ואת החברות הבטוחות והבדוקות בין אלו שפועלים בפולין. 

ההצעות שלנו הם ההצעות מפורטות, כוללות את כל הסעיפים החשובים עבורכם , כגון ביטוח מלא עם ביטול השתתפות עצמית, כל העמלות ותוספות למינהם שישנם בחברות השכרה ולא תמיד הם "חשופים" ברגע של ההזמנה וכדומה.

כדי לקבל את הצעת המחיר אתם מוזמנים ללחוץ על הכפתור בתחתית העמוד , למלא את כל הפרטים הרלוונתיים עבור הנסיעה שלכם, סוג הרכב שנדרש וציוד נלווה.

כדי להינות ממחיר האטרקטיבי ביותר – ציינו במשבצת של ההוראות " לקוח של POLIN-TOURS" ותקבלו שירות, מחיר ותנאים של לקוח זהב VIP.

אתם גם יכולים לשלוח מייל אלינו למשרד ואנו נשיב הצעה במייל מפורט.

השכרת הרכב בפולין

השכרת הרכב בפולין – ספק מורשה של חברת Kaizen Rent. מחירים אטרקטיבים, תנאים שקופים ומותאמים לדרישות של הלקוח הישראלי. מבחר גדול של קבוצות הרכבים

סיורים בפולין בהתאמה אישית

אנו מדריכים את הטיולים בעברית בכל רחבי פולין עם רחבים פרטיים או רכב המותאם לגודל הקבוצה המטיילת פירוט המסלולים לבודדים יפורט באתר ביתר פירוט

טיולי שורשים בפולין

ליווי של משפחות ברחבי פולין על מנת לאתר ולבקר במקומות מהם הגיע המשפחה לפני מלחמת העולם השנייה או לאחריה. אנו עוזרים באיתור מסמכים כמו תעודות לידה או פטירה.

ארגון סיורים לנכים

החברה מתמחה בארגון ליווי והוצאה לפועל של סיורי נכים ברחבי פולין ותשמח לשתף פעולה עם כל ארגון המחפש שותף לתפעול של טיולי נכים או אנשים עם מוגבלויות.

ארגון ימי כיף וגיבוש

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של ימי כיף מגדריים כגון ימי אישה ,ימי גבר, מסיבות רווקים או  מסיבות רווקות וכו בכל ערי פולין

ארגון סמינרים לימודיים

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של סימנריים לימודיים והשתלמויות מקצועיות בפולין  לארגונים כגון בתי חולים ,עיריות, רופאים אחיות , עורכי דין וכ"ו.

ארגון מסעות שואה לפולין

אנו מצעים ארגון,ליווי והוצאה לפועל של מסעות שואה באתרים שונים בפולין. אנו משרתים את החברות וארגונים גדולים מישראל ומהתפוצות ארה"ב ,דרום אמריקה וכו כולל מפגשים עם חסידי אומות עולם וכניסה לכל האתרים.

ארגון טיולי תמריץ לפולין

טיולי תמריץ זה סוג הצ'ופרים האיכותיים ביותר שהחברה יכולה לארגן לצווה העובדים שלה. אנו מתמחים בארגון ושיתוף פעולה עם מארגני סיורי תמריץ בכל רחבי פולין המשלבים מגוון פעילויות רחב לגיבוש קבוצתי .

טיולים מאורגנים

חברתנו מתמחה בארגון ולווי טיולי קבוצות היוצאות למסעות וסיורים בפולין. השירותים שלנו כוללים מתן שרותי מלונאות ,היסעים, מסעדות ,כניסה לאתרי תיירות ,מלווים מקומיים לכל משרדי הנסיעות המארגנים טיולים מאורגנים לפולין מישראל – חברת פולין טורס משמשת כספק מקומי לכל שירותי הקרקע בפולין .

סיורים מודרכים בפולין

חברתנו מתמכה במתן שירותי הדרכה לארגונים ותיירים בודדים שבאים לבקר את פולין. בפולין טורס אנו עובדים עם מיטב המדריכים – דוברי עברית המתגוררים בפולין,