ארגון ימי כיף וגיבוש בפולין

חברת פולין טורס הינה חברת נסיעות פולנית מה שנקרא (POLISH TOUR OPERATOR) בבעלות של אבי הרבין מדריך טיולים ישראלי בכיר בעל שנות ניסיון רבות בענף הנסיעות בישראל וחי משנת 2007 בוורשה פולין .להבדיל מנותני שירותים מקומיים פולנים אנחנו חברה כותבת מדברת ונושמת עברית אנגלית ופולנית כך שהיתרון שלנו עצום. אתנו ניתן לתקשר בגובה העניים .

בארץ ובעולם המודרני נהוג בסקטור הפרטי לתמרץ עובדים ולהניע אותם למצוינות ולהישגים גבוהים יותר או בכדי לגבש את צוות העובדים וזאת על מנת לגרום להם להיות מרוצים ממקום עבודתם ובכך להגדיל את רווחיות החברה ואת נאמנותם למקום העבודה שלהם.

החברות הפרטיות נוקטות בשיטות שונות של נסיעות תמרוץ לעובדים לחו"ל כשאחת מהן היא ארגון ימי כיף בין אם זה יום האישה או מסיבות רווקים או יום הגבר או סתם נסיעת כיף לעובדי החברה  .פה אנו בחברת פולין טורס נכנסים לתמונה ותורמים את מיטב ניסיוננו והבנתנו להצלחה של ימי הכיף בלווי צמוד של מדריך דובר עברית מרגע הנחיתה ועד עזיבת הקבוצה 

ימי כיף  מתאפיינים בזמן שהייה קצר יחסית כ 3-2 לילות באחת הערים הראשיות והחשובות כגון ורשה או קראקוב או אחרות .הפעילות כוללת בדרך כלל בתי מלון ברמה גבוהה ,מסעדות ברמה גבוהה. כמו כן פעילות הכוללות סיורים באתרי התיירות והדרכה בעברית על יד מדריכי פולין טורס ,טיולי SAGWAY ,הרצאות בנושא טיפוח עצמי ,תצוגות אופנה  חתירה בקיאקים. טיולי שטח נהיגה הכוללים ג'יפים טרקטורונים וכו , הופעות ,בארים ,ומסיבות פעילות נופש כגון פארקי מים למיניהם מסגים , נהיגה במכוניות מרוץ קארטינג ועוד…

אנו בפולין טורס משלבים את ניסיונו הרב של מייסד החברה והבעלים אבי הרבין והיכרותו עם ענף הנסיעות בארץ את צרכי התייר הישראלי ואת המנטליות המקומית הפולנית שאתה האינטראקציה היא יום יומית.

לחברה קשרים מצוינים עם בתי המלון בכל רחבי פולין עם חברות ההיסעים מהדרגה הטובה ביותר עם מסעדות ברחבי פולין ברמה גבוהה וספקי השירותים השונים ברחבי פולין .

חברת פולין טורס מספקת את שרותיה בצורה אמינה מדויקת ומקצועית בשאיפה לאפס תקלות גם לחברות המארגנות טיולים לשומרי מסורת או דתיים .

אתנו ניתן להתכתב בעברית ולשוחח בטלפון בכל נושא שעולה על דעתכם 24\7

  072-2713600  ללחוץ 1 לאבי. אתנו תרגישו בבית .

 

 

 

סיורים בפולין בהתאמה אישית

אנו מדריכים את הטיולים בעברית בכל רחבי פולין עם רחבים פרטיים או רכב המותאם לגודל הקבוצה המטיילת פירוט המסלולים לבודדים יפורט באתר ביתר פירוט

טיולי שורשים בפולין

ליווי של משפחות ברחבי פולין על מנת לאתר ולבקר במקומות מהם הגיע המשפחה לפני מלחמת העולם השנייה או לאחריה. אנו עוזרים באיתור מסמכים כמו תעודות לידה או פטירה.

ארגון סיורים לנכים

החברה מתמחה בארגון ליווי והוצאה לפועל של סיורי נכים ברחבי פולין ותשמח לשתף פעולה עם כל ארגון המחפש שותף לתפעול של טיולי נכים או אנשים עם מוגבלויות.

ארגון ימי כיף וגיבוש

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של ימי כיף מגדריים כגון ימי אישה ,ימי גבר, מסיבות רווקים או  מסיבות רווקות וכו בכל ערי פולין

ארגון סמינרים לימודיים

אנו מתמחים בארגון ליווי והוצאה לפועל של סימנריים לימודיים והשתלמויות מקצועיות בפולין  לארגונים כגון בתי חולים ,עיריות, רופאים אחיות , עורכי דין וכ"ו.

ארגון מסעות שואה לפולין

אנו מצעים ארגון,ליווי והוצאה לפועל של מסעות שואה באתרים שונים בפולין. אנו משרתים את החברות וארגונים גדולים מישראל ומהתפוצות ארה"ב ,דרום אמריקה וכו כולל מפגשים עם חסידי אומות עולם וכניסה לכל האתרים.

ארגון טיולי תמריץ לפולין

טיולי תמריץ זה סוג הצ'ופרים האיכותיים ביותר שהחברה יכולה לארגן לצווה העובדים שלה. אנו מתמחים בארגון ושיתוף פעולה עם מארגני סיורי תמריץ בכל רחבי פולין המשלבים מגוון פעילויות רחב לגיבוש קבוצתי .

טיולים מאורגנים

חברתנו מתמחה בארגון ולווי טיולי קבוצות היוצאות למסעות וסיורים בפולין. השירותים שלנו כוללים מתן שרותי מלונאות ,היסעים, מסעדות ,כניסה לאתרי תיירות ,מלווים מקומיים לכל משרדי הנסיעות המארגנים טיולים מאורגנים לפולין מישראל – חברת פולין טורס משמשת כספק מקומי לכל שירותי הקרקע בפולין .

סיורים מודרכים בפולין

חברתנו מתמכה במתן שירותי הדרכה לארגונים ותיירים בודדים שבאים לבקר את פולין. בפולין טורס אנו עובדים עם מיטב המדריכים – דוברי עברית המתגוררים בפולין,

Booking.com